WWW.KUPWUSA.COM - Najstarszy serwis pośredniczący w zakupach z USA,Kup sobie coś w USA,tanie wysyłki z USA !Kup kupuj tylko w usa i tylko z nami.TO PEWNE TANIE I BEZPIECZNE !!

Nie masz pojecia jak kupić w USA,jak zapłacić za towar ,nie masz karty kredytowej, sprzedawca nie akceptuje Twojej płatności albo nie chce wysłać zamówienia do Polski.Dzięki nam możesz szybko i bezpiecznie dokonać zakupów aby uniknać problemów i nieporozumień! W Ameryce jest wiele towarów w bardzo atrakcyjnych cenach i bardzo często są niedostępne w Europie. Wyszukaj w Internecie interesujący artykuł, przekaz nam link lub dokładnie go opisz (model, marka, cena) a my kupimy i wyślemy go do Ciebie. Każda rzecz, którą znajdziesz w Internecie do zakupienia na terenie USA, zakupimy dla Ciebie możliwie najtaniej. Prześlemy paczką kurierską pod wskazany adres.Twoje zamowienie odbierzemy osobiscie z okolic Chicago ,Cleveland, New Jork badz New Jersey i promieniu 100 mil wokol tych miast.Kupuj w USA z nami to łatwe!! To bezpieczna i szybka forma dokonywania internetowych zakupów w USA.Gwarantujemy 100% zwrot pieniązków w przypadku zaginięcia przesyłki zarówno na terenie USA jak i Polski.

Jak działamy?

Nasza oferta stanowi zabezpieczenie klientowi procesu kupna wybranego towaru jak i zapewnia kompleksowa jej wysylkę do Polski.

Zalecamy aby przed podjęciem decyzji o kupnie przejrzeć ofertę kilku sklepów internetowych i wybrać ofertę najbardziej korzystną cenowo. Prosimy uwzglednić koszt wysyłki do USA oraz podatek TAX zależny od stanu w jakim znajduje się siedziba sklepu. Wszystkie przesylki beda kierowane do Chicago w stanie Ilinois zip code 60623 więc sklep znajdujący sie w tym stanie będzie doliczał TAX dla każdej przesyłki.

Proponujemy wybierać w sklepach przesyłki najtańsze by minimalizować koszty zakupu.

Procedura dokonania zakupu!!

  • pierwszym etapem zakupu jest przesłanie nam dokładnego opisu przedmiotu(linku) wraz z zaproponowana formą wysyłki.
  • my maksymalnie do 24 godzin oszacujemy koszty zakupu i wysyłki,
  • oczekiwanie na akceptacje klienta oraz wpłate niezbednej kwoty na dokonanie zakupu w USA tj. kosztów zakupu towaru oraz wysłki po USA
  • zakup i wysyłka do magazynu w Chicago
  • przeważenie ,przepakowanie koncowa kalkulacja kosztow wysyłki do Polski i prowizji.
  • wysyłka do Polski

Jak samemu wstępnie oszacować koszty!!!??

Najlepiej wg. prostego wzoru A+B+C+D+E=Końcowa suma gdzie:

A-cena produktu

B-podatek TAX (w większości przypadków jest pominięty)

C-przesylka po USA (podana zawsze na stronach sklepu)

D-przesyłka do polski

E-20% naszej marży od A+B+C+D