WWW.KUPWUSA.COM - Najstarszy serwis pośredniczący w zakupach z USA,Kup sobie coś w USA,tanie wysyłki z USA !Kup kupuj tylko w usa i tylko z nami.TO PEWNE TANIE I BEZPIECZNE !!

Nie masz pojecia jak kupić w USA,jak zapłacić za towar ,nie masz karty kredytowej, sprzedawca nie akceptuje Twojej płatności albo nie chce wysłać zamówienia do Polski.Dzięki nam możesz szybko i bezpiecznie dokonać zakupów aby uniknać problemów i nieporozumień! W Ameryce jest wiele towarów w bardzo atrakcyjnych cenach i bardzo często są niedostępne w Europie. Wyszukaj w Internecie interesujący artykuł, przekaz nam link lub dokładnie go opisz (model, marka, cena) a my kupimy i wyślemy go do Ciebie. Każda rzecz, którą znajdziesz w Internecie do zakupienia na terenie USA, zakupimy dla Ciebie możliwie najtaniej. Prześlemy paczką kurierską pod wskazany adres.Twoje zamowienie odbierzemy osobiscie z okolic Chicago ,Cleveland, New Jork badz New Jersey i promieniu 100 mil wokol tych miast.Kupuj w USA z nami to łatwe!! To bezpieczna i szybka forma dokonywania internetowych zakupów w USA.Gwarantujemy 100% zwrot pieniązków w przypadku zaginięcia przesyłki zarówno na terenie USA jak i Polski.

WAŻNE!!! Prosimy pamiętać !!!

  • Zalecamy rozwage zarówno w wyborze pośrednika w zakupach w USA jak i w wyborze sklepu w którym mamy dokonać zakupu.
  • Każda przesyłka wkraczająca na teren RP podlega Odprawie Celnej dokonanej przez Urząd Celny RP. Zwolnione z opłat celnych są przesyłki o charakterze upominkowych, których wartość nie przekracza 45 euro Po informacje i pytania związane z przepisami celnymi RP prosimy o kontakt z Urzędem Celnym lub agencją celną:
  • Ciekawa lektura z ktorą warto sie zapoznac
    http://e-platnosci.23.pl/sklepy_internetowe.htm#clo
    http://e-platnosci.23.pl/faq.htm#clenie
  • Proszę nie sugerować się aukcjami na allegro gdzie oferowane sa eboki z opisem tanich sklepow(można je odnaleźć samemu bez płacenia).
  • -Każda nasza przesyłka jest standardowo ubezpieczona do kwoty 100$

Warto samemu wstępnie oszacować koszty wg. wzoru A+B+C+D+E=Końcowa suma gdzie:

A - cena produktu

B - podatek TAX (w większości przypadków jest pominięty)

C - przesylka po USA (podana zawsze na stronach sklepu)

D - przesyłka do polski

E - 20% naszej marży od A+B+C+D

Zawsze warto pytać jak czegoś nie wiemy albo nie jesteśmy pewni w 100% info@kupwusa.com