WWW.KUPWUSA.COM - Najstarszy serwis pośredniczący w zakupach z USA,Kup sobie coś w USA,tanie wysyłki z USA !Kup kupuj tylko w usa i tylko z nami.TO PEWNE TANIE I BEZPIECZNE !!

Nie masz pojecia jak kupić w USA,jak zapłacić za towar ,nie masz karty kredytowej, sprzedawca nie akceptuje Twojej płatności albo nie chce wysłać zamówienia do Polski.Dzięki nam możesz szybko i bezpiecznie dokonać zakupów aby uniknać problemów i nieporozumień! W Ameryce jest wiele towarów w bardzo atrakcyjnych cenach i bardzo często są niedostępne w Europie. Wyszukaj w Internecie interesujący artykuł, przekaz nam link lub dokładnie go opisz (model, marka, cena) a my kupimy i wyślemy go do Ciebie. Każda rzecz, którą znajdziesz w Internecie do zakupienia na terenie USA, zakupimy dla Ciebie możliwie najtaniej. Prześlemy paczką kurierską pod wskazany adres.Twoje zamowienie odbierzemy osobiscie z okolic Chicago ,Cleveland, New Jork badz New Jersey i promieniu 100 mil wokol tych miast.Kupuj w USA z nami to łatwe!! To bezpieczna i szybka forma dokonywania internetowych zakupów w USA.Gwarantujemy 100% zwrot pieniązków w przypadku zaginięcia przesyłki zarówno na terenie USA jak i Polski.

Kilka informacji na temat kupowania na www.ebay.com

Z naszego doswiadczenia zakupy na ebay.com sa duzo bardziej bezpieczne jak na allegro.pl. Kilka znaczacych roznic ktore gwarantuja bezpieczenstwo zakupu.

  • potwierdzony adres wysylki (tylko jeden pod ktorym licytujacy moze odebrac przesylke).
  • płatność przez Paypal zabezpieczony zabezpieczony jest gwarancja zwrotu pieniazkow do 1000$(chyba ze sprzedawca nie akceptuje takiego zabezpieczenia).

Jezeli sprzedawca odmawia platnosci przez Paypal mozna sie spodziewac roznego radzaju niespodzianek.

Inne metody płatnosci w przeciwienstwie do paypal obciazaja kupujacego dodatkowymi opłatami(3-5%) i nie gwarantuja zwrotu pieniazkow do 1000$.

Towary wylicytowane sa kierowane do Chicago tam sa przygotowywane do wysyłki miedzynarodowej. W celu kalkulacji kosztów wysyłki po USA prosze używać kodu pocztowego 60632.