Tel w polsce +48502670000, USA +1 773 5990598 info@kupwusa.com

Sprawdzony partneR kupwusa.com

Szybkie Internetowe zakupy

Nie masz pojecia jak kupić w USA,jak zapłacić za towar ,nie masz karty kredytowej, sprzedawca nie akceptuje Twojej płatności albo nie chce wysłać zamówienia do Polski.Dzięki nam możesz szybko i bezpiecznie dokonać zakupów aby uniknać problemów i nieporozumień! W Ameryce jest wiele towarów w bardzo atrakcyjnych cenach i bardzo często są niedostępne w Europie. Wyszukaj w Internecie interesujący artykuł, przekaz nam link lub dokładnie go opisz (model, marka, cena) a my kupimy i wyślemy go do Ciebie. Każda rzecz, którą znajdziesz w Internecie do zakupienia na terenie USA, zakupimy dla Ciebie możliwie najtaniej. Prześlemy paczką kurierską pod wskazany adres.Twoje zamowienie odbierzemy osobiscie z okolic Chicago ,Cleveland, New Jork badz New Jersey i promieniu 100 mil wokol tych miast.Kupuj w USA z nami to łatwe!! To bezpieczna i szybka forma dokonywania internetowych zakupów w USA.Gwarantujemy 100% zwrot pieniązków w przypadku zaginięcia przesyłki zarówno na terenie USA jak i Polski.

J

Zasady współprcy

Nasza oferta stanowi zabezpieczenie klientowi procesu kupna wybranego towaru jak i zapewnia kompleksowa jej wysylkę do Polski. Zalecamy aby przed podjęciem decyzji o kupnie przejrzeć ofertę kilku sklepów internetowych i wybrać ofertę najbardziej korzystną cenowo.

PO CO JESTEŚMY

Powstalismy z myślą o tych osobach ktore chciałyby dokonac zakupu w USA a na przykład: nie kalkuluje sie osobista wyprawa do USA, nie posiadają jakiejkolwiek karty kredytowej, nie posiadają karty kredytowej wydanej w USA a sklep nie akceptuje zagranicznych kart. bawiają się płatnosci w internecie, nie maja adresu w USA a sklep nie oferuje wysyłki za granice USA

WAŻNE!!! Prosimy pamiętać !!!

  • Zalecamy rozwage zarówno w wyborze pośrednika w zakupach w USA jak i w wyborze sklepu w którym mamy dokonać zakupu.
  • Każda przesyłka wkraczająca na teren RP podlega Odprawie Celnej dokonanej przez Urząd Celny RP. Zwolnione z opłat celnych są przesyłki o charakterze upominkowych, których wartość nie przekracza 45 euro Po informacje i pytania związane z przepisami celnymi RP prosimy o kontakt z Urzędem Celnym lub agencją celną:
  • Ciekawa lektura z ktorą warto sie zapoznac
    http://e-platnosci.23.pl/sklepy_internetowe.htm#clo
    http://e-platnosci.23.pl/faq.htm#clenie
  • Proszę nie sugerować się aukcjami na allegro gdzie oferowane sa eboki z opisem tanich sklepow(można je odnaleźć samemu bez płacenia).
  • -Każda nasza przesyłka jest standardowo ubezpieczona do kwoty 100$

Warto samemu wstępnie oszacować koszty wg. wzoru A+B+C+D+E=Końcowa suma gdzie:

A – cena produktu

B – podatek TAX (w większości przypadków jest pominięty)

C – przesylka po USA (podana zawsze na stronach sklepu)

D – przesyłka do polski

E – 20% naszej marży od A+B+C+D

Zawsze warto pytać jak czegoś nie wiemy albo nie jesteśmy pewni w 100% info@kupwusa.com

KONTAKT

Preferujemy kontakt telefoniczny

tel. kontaktowy w Polsce +48 502 670 000

tel. kontaktowy w USA +1  773  5990598

(proszę pozostawić wiadomość oddzwonimy)

INFORMACJA

tomek@kupwusa.com

OBSŁUGA KLIENTA

tomek@kupwusa.com

Jesteśmy sprawdzeni przez internetowe społeczeństwo.Nasz priorytet to uczciwość i pełne zadowolenie klienta. Dzieki temu mamy już po kilkaset pozytwnych opini na portalach aukcyjnych. Występujemy pod nickami "tomisie"

i od niedawna "www-kupwusa-com".

Zapraszamy na nasze aukcje na allegro  i ebay.

Wyślij nam wiadomość