Tel w polsce +48502670000, USA +1 773 5990598 info@kupwusa.com

Sprawdzony partneR kupwusa.com

Szybkie Internetowe zakupy

Nie masz pojecia jak kupić w USA,jak zapłacić za towar ,nie masz karty kredytowej, sprzedawca nie akceptuje Twojej płatności albo nie chce wysłać zamówienia do Polski.Dzięki nam możesz szybko i bezpiecznie dokonać zakupów aby uniknać problemów i nieporozumień! W Ameryce jest wiele towarów w bardzo atrakcyjnych cenach i bardzo często są niedostępne w Europie. Wyszukaj w Internecie interesujący artykuł, przekaz nam link lub dokładnie go opisz (model, marka, cena) a my kupimy i wyślemy go do Ciebie. Każda rzecz, którą znajdziesz w Internecie do zakupienia na terenie USA, zakupimy dla Ciebie możliwie najtaniej. Prześlemy paczką kurierską pod wskazany adres.Twoje zamowienie odbierzemy osobiscie z okolic Chicago ,Cleveland, New Jork badz New Jersey i promieniu 100 mil wokol tych miast.Kupuj w USA z nami to łatwe!! To bezpieczna i szybka forma dokonywania internetowych zakupów w USA.Gwarantujemy 100% zwrot pieniązków w przypadku zaginięcia przesyłki zarówno na terenie USA jak i Polski.

J

Zasady współprcy

Nasza oferta stanowi zabezpieczenie klientowi procesu kupna wybranego towaru jak i zapewnia kompleksowa jej wysylkę do Polski. Zalecamy aby przed podjęciem decyzji o kupnie przejrzeć ofertę kilku sklepów internetowych i wybrać ofertę najbardziej korzystną cenowo.

PO CO JESTEŚMY

Powstalismy z myślą o tych osobach ktore chciałyby dokonac zakupu w USA a na przykład: nie kalkuluje sie osobista wyprawa do USA, nie posiadają jakiejkolwiek karty kredytowej, nie posiadają karty kredytowej wydanej w USA a sklep nie akceptuje zagranicznych kart. bawiają się płatnosci w internecie, nie maja adresu w USA a sklep nie oferuje wysyłki za granice USA

Cennik

Pobieramy prowizje w wysokosci 20% od całej sumy zakupu internetowego przy naszym udziale ale nie mniej niz 25$. Przy duzych zamowieniach 1000$-2000$ koszt prowizji to 18% powyzej 2000$ to 15% . Maksymalna suma jednorazowego zamowienia to 2500$. W kwocie prowizji nie wliczone sa inne koszty takie jak opłaty celne czy VAT. O wysokość tych oplat prosimy pytac w Urzędach Celnych.

Zamówienie można opłacic przelewem na konto do polskiego banku lub amerykanskiego banku (opłata za kazdy przychodzący przelew 10$).Istnieje mozliwosc platnosci kartami kredytowymi jednak w tym przypadku doliczamy 4% do sumy zamowienia.Płatność kartami VISA ,MASTERCARD przez serwis PAYU lub PAYPAL.

Serwis PAYPAL nakłada restykcje odnośnie wysyłki za opłacona usługę a minanowicie nakazuje wysłanie przesyłką z możliwością pełnego śledzenia statusu online (tylko USPS opcja EMS nie mozna skorzystac z przesyłki firmą polonijną).

Ceny za odesłanie przesyłki skierowaniej na nasz adres

Opłata za taka usługe wynosi 25$ do 20 funtow i 35$ powyzej 20 funtow plus opłata za wage paczki i sposób wysyłki.

Opłata za składowanie

Składowanie (przechowywanie ) paczek: bezpłatnie w terminie do 7 dni opłata $1.00 za każdy dzień powyżej 7 dnia.

Ceny wysyłek przesyłanych poprzez firmę kurierską polnijną

Korzystamy tylko ze sprawdzonych przewozników ktorzy od min. 20 lat sa znani na rynku USA i którzy specjalizuja sie w wysłkach do polski.

Ceny transportu zależą od wagi , czasu i sposobu dostarczenia przesyłki.Oczywiscie najtanszą opcją jest wysyłka morska. Najdroższa i zarazem najszybsza jest przesyłka lotnicza.

Czas oczekiwania na dostaczenie przesyłki lotniczej standardowej 7-21 dni ,priorytetowej 4-10 dni .Przesyłki morskie doreczane sa od 4 do 8 tygodni. Morskie z nr trackingowym doreczane sa w terminie 4-5 tygodni.

  • koszt wysyłki lotniczej standardowej – 30$ za pierwsze 3 funty plus 4$ za każdy nastepny.
  • koszt wysyłki lotniczej priorytetowej z numerem trackingowym online – 40$ za pierwsze 3 funty plus 4$ za każdy nastepny.
  • koszt wysyłki morskiej -za pierwsze 10 funtow 30$ plus 2$ za każdy kolejny funt.
  • koszt wysyłki morskiej z nr. trackingowym – za pierwsze 10 funtow 40$ plus 2$ za każdy kolejny funt. Powyżej 60 funtow oplata 1$ za kazdy nastepny 1 funt wagi.

Cennik uwzglednia tylko przesyłki standardowe.Przesyłki lekkie, dlugie i o duzych gabarytach beda liczone wg. cennika gabarytowego. Do wyliczenia kosztow potrzebne są wymiary paczki i waga.

Ceny uwzgledniaja calkowity koszt wysyłki ,nie pobieramy dodatkowych opłat za opakowanie,pakowanie ,przepakowywanie oraz za ubezpieczenie standardowe(do 100$).

Wszystkie przesyłki odsyłane sa po weryfikacji wstepnej zawartości. Szczegółowa weryfikacja z uwzglednieniem dokumentacji fotograficznej możliwa jest tylko przy wybraniu przesyłki z nr. trackingowym. Nie jesteśmy profesjonalistami we wszystkich dziedzinach aczkolwiek posiadamy szeroką wiedzę i rozeznanie w praktycznie w każdych dziedzinach jak: elektornika domowa, przemysłowa,mechanika ,foto ,części samochodowae i motocyklowe,CD, DVD,kosmetyki, itp. Z uwagi na fakt iz www.kupwusa.com nie jest sklepem a jedynie występuje w Twoim imieniu w celu dokonania zakupu nie bierzemy odpowiedzialności za kupowane produkty.

USLUGI DODATKOWE TYLKO DLA PRZESYLEK Z NR.TRACKINGOWYM

Łączenie przesyłek od 2 paczek w gorę 10$

Weryfikacja zawartosci dokumentacja foto 10$

Pakowanie dekoracyjne przesylek upominkowych 10$

Ceny wysyłek przesyłanych poprzez USPS

Kalkulator opłat za wysyłke do Polski dostępny jest tutaj. Do każdej wysłanej ta metoda przysyłki doliczamy 30$ opłaty przygotowanie i nadanie przesyłki.

KONTAKT

Preferujemy kontakt telefoniczny

tel. kontaktowy w Polsce +48 502 670 000

tel. kontaktowy w USA +1  773  5990598

(proszę pozostawić wiadomość oddzwonimy)

INFORMACJA

tomek@kupwusa.com

OBSŁUGA KLIENTA

tomek@kupwusa.com

Jesteśmy sprawdzeni przez internetowe społeczeństwo.Nasz priorytet to uczciwość i pełne zadowolenie klienta. Dzieki temu mamy już po kilkaset pozytwnych opini na portalach aukcyjnych. Występujemy pod nickami "tomisie"

i od niedawna "www-kupwusa-com".

Zapraszamy na nasze aukcje na allegro  i ebay.

Wyślij nam wiadomość