WWW.KUPWUSA.COM - Najstarszy serwis pośredniczący w zakupach z USA,Kup sobie coś w USA,tanie wysyłki z USA !Kup kupuj tylko w usa i tylko z nami.TO PEWNE TANIE I BEZPIECZNE !!

Nie masz pojecia jak kupić w USA,jak zapłacić za towar ,nie masz karty kredytowej, sprzedawca nie akceptuje Twojej płatności albo nie chce wysłać zamówienia do Polski.Dzięki nam możesz szybko i bezpiecznie dokonać zakupów aby uniknać problemów i nieporozumień! W Ameryce jest wiele towarów w bardzo atrakcyjnych cenach i bardzo często są niedostępne w Europie. Wyszukaj w Internecie interesujący artykuł, przekaz nam link lub dokładnie go opisz (model, marka, cena) a my kupimy i wyślemy go do Ciebie. Każda rzecz, którą znajdziesz w Internecie do zakupienia na terenie USA, zakupimy dla Ciebie możliwie najtaniej. Prześlemy paczką kurierską pod wskazany adres.Twoje zamowienie odbierzemy osobiscie z okolic Chicago ,Cleveland, New Jork badz New Jersey i promieniu 100 mil wokol tych miast.Kupuj w USA z nami to łatwe!! To bezpieczna i szybka forma dokonywania internetowych zakupów w USA.Gwarantujemy 100% zwrot pieniązków w przypadku zaginięcia przesyłki zarówno na terenie USA jak i Polski.

Zakupy w sklepach

Zakupy w sklepach w odroznieniu od zakupow na ebay charkteryzuja sie pownoscia otrzymania towaru takiego jak chcemy zakupic. Nie kupujemy od prywatnej osoby lecz od sprawdzonego profesjonalnego sprzedawcy. Proponujemy zakupy w sklepach ktore znajda Panstwo w zakładce LINKI . Sa to sklepy sprawdzone z potwierdzona reputacja ,sklepy ktorym zależy na utrzymaniu nieskazitelnej opinni a takze sa sprawdzeni przez nas. Zalecamy rozwage zarówno w wyborze pośrednika w zakupach w USA jak i w wyborze sklepu w którym mamy dokonać zakupu. Warto sprawdzic opinie w sieci na temat wybranego sklepu. Chetnie pomozemy w odszukaniu opinni interesujacego nas sklepu. Nie w kazdym sklepie internetowym a zwłaszcza z okazyjną ceną znajduje sie towar na magazynie.Wiekszosc tzw. tanich okazji jest niedostępna. Tanie sklepy oferujace niską cenę produktu maja droga wysyłka po USA która bardzo czesto przewyższa 10 krotność opłaty jak w innych konkurencyjnych sklepach.Ważne jest aby, zwrócic uwage na czas dostarczenia i realizacji zamówienia.